אחת השאלות הנשאלות הכי הרבה פעמים בסוכנות שלנו דרך הוואטסאפ או בטלפון היא על ויזה לתאילנד. שאלות כמו האם צריך ויזה לתאילנד? איך מוציאים ויזה לתאילנד? כמה עולה ויזה לתאילנד? האם אפשר לטוס לתאילנד לחודשיים דרך ושקט ללא ויזה? כמה זמן לוקח להוציא ויזה לתאילנד? כמה פעמים אפשר להיכנס לתאילנד בשנה בלי ויזה? איך אפשר להאריך את הויזה? ועוד…

על כל השאלות הללו אנחנו נענה לכם בצורה המפורטת ביותר שניתן על סמך הניסיון של למעלה מ-15 שנים של עבודה בסוכנות שלנו בקוסמוי, תאילנד.

איך מקבלים ויזה לתאילנד?

התשובה לשאלה זאת מתחלקת ל-2, אם אתם רוצים להיות עד חודש או מעל חודש?

במידה ואתם רוצים להיות עד חודש בתאילנד כל שעליכם לעשות הוא להגיע בטיסה או באופן רגלי דרך מעבר גבול למדינה ולקבל את הויזה בשדה ל-30 ימים.

במידה ואתם יודעים שאתם רוצים להשאר עד 60 ימים בתאילנד עליכם להגיע לשגרירות תאילנד בישראל הנמצאת בהרצליה, ברח' אבא אבן 1 אחרי שקבעתם תור דרך דוא״ל (visa.tav@mfa.mail.go.th‬), או להתקשר בטלפון: 09-954-8413, 09-954-8412. לאחר שקבעתם תור יש להביא איתכם את המסמכים הבאים (חייבים להיות באנגלית!).

  • צילום דרכון (דרכון חייב להיות תוקף ל-6 חודשים קדימה לפחות).
  • תמונת פספורט.
  • תדפיס עו"ש של חשבון הבנק.
  • כרטיס טיסה רצוי הלוך ושוב.

לאחר שהגעתם עם המסמכים וקבעתם תור יש למלא טופס בקשת ויזה בשגרירות, עושים שיחה עם נציג של השגרירות ומשאירים את הדרכון. לרוב הויזה תהיה מוכנה מאוד מהר ותוכלו לקבל את הדרכון עם הויזה בין השעות 14:00-16:00.

*חשוב לציין, תוקף כניסה לתאילנד (כמה זמן אחרי קבלת הויזה אפשר להיכנס): היא 90 ימים.

כמה עולה ויזה לתאילנד?

עלות ויזה לתאילנד בשגרירות תאילנד בישראל היא 150 ש״ח לאדם.

האם ניתן להשאר בתאילנד לאחר שהויזה נגמרה?

אם הויזה לתאילנד לחודש או הויזה לתאילנד לחודשיים שקיבלתם מראש נגמרה ואתם רוצים להאריך אותה, יש להגיע לאחד ממשרדי ההגירה הפזורים ברחבי תאילנד להביא אתכם צילום דרכון, תמונת פספורט, טופס T6 (זה הטופס שמילאתם בכניסה לתאילנד), טופס TM30 ולשלם 1900 בהאט.

*חשוב מאוד: יש להגיע להארכת ויזה עד שבוע לפני שתגמר הויזה הקיימת שלכם!

האם ניתן להשאר בתאילנד ליותר מחודשיים?

במידה ותרצו להשאר יותר זמן ממה שהויזה מאפשרת ישנן מספר אפשרויות שאתם יכולים לקחת בחשבון.

אפשרות הראשונה היא ״ויזה סטודנט בתאילנד״

היא מאפשרת לכם להיות בתאילנד כל עוד אתם לומדים במוסד כזה או אחר לדוגמא אם תחליטו ללמוד תאית או קורס כזה או אחר.

אפשרות שנייה ״ויזת עבודה בתאילנד״

אתם צריכים למצוא גורם כזה או אחר שיסכים להעסיק אותכם ולהוציא לכם ויזת עבודה.

אפשרות שלישית ״ויזת עסקים״

זוהי אפשרות יותר מורכבת שכן אתם תצטרכו להקים עסק בתאילנד אשר כרוך בלא מעט הוצאות אבל לאחר שתפתחו את העסק תוכלו להשאר לאורך זמן רב בתאילנד.

אפשרות נוספת היא חתונה עם מקומית או מקומי בתאילנד

במידה ואתם מתחתנים עם אזרח תאילנד או אזרחית תאילנדית אתם תהיו זכאים להשאר במדינה.

שהיית יתר בתאילנד

במידה ואתם נשארים בתאילנד מעבר לזמן של הויזה מה שאנחנו מאוד לא ממליצים, אך לצערנו זה קורה ללא מעט אנשים המגיעים למדינה ולעתים לא שמים לב ובתום לב נשארים כמה ימים יותר מהמותר אתם תצטרכו במקרה הטוב לשלם קנס של 500 בהאט ליום איחור. אם תחרגו באופן משמעותי יותר אתם גם תשלמו קנס גדול יותר ואתם עלולים לקבל איסור כניסה לתאילנד בעתיד ובמקרים חמורים אף יותר כניסה לכלא התאילנד!

אם אתם רואים שחרגתם במספר ימים ואתם רוצים להאריך את השהייה במדינה גשו למשרדי ההגירה ותסבירו את הסיטואציה שקרתה לכם ואז תשלמו קנס וישנה אפשרות שיתנו לכם בתשלום נוסף להאריך את הויזה שלכם.

*בכל אופן אנחנו ממליצים לעשות הכל כחוק ומראש על מנת לא להתסבך בצרות שיעלו לכם הרבה כסף ודאגות.

סיכום על ויזה בתאילנד

בכל שנה בתאילנד מבקרים מליוני תיירים מפני שאין יעדים חלומיים כמו תאילנד בגלל אינספור סיבות עליהם תוכלו לקרוא באתר שלנו או להתייעץ עם הסוכנים שלנו בעברית, אך אחת הדברים החשובים ביותר בתאילנד היא לשמור על החוק ולא לחרוג מהנהלים. אם יש לכם כל שאלה שקשורה לנושא עליו דיברנו בכתבה או על מלונות בתאילנד, אטרקציות, העברות נשמח לעזור לכם בשמחה במשרדנו בקוסמוי או דרך הוואטאספ בעברית.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לכל בקשה או שאלה ניתן למלא את הטופס המקוון ונציג ממשרדינו יחזור אליכם בהקדם.

מספר תאילנדי
077-961577

וואטסאפ
66916575121+